Odpowiadająca naturalnym potrzebom organizmu

Dojazd do ośrodka Waldtour Gołubie


mapa dojazd waldtour golubie

Nasz ośrodek mieści się nad jeziorem Dąbrowskim, w samym centrum tzw. „Szwajcarii Kaszubskiej”, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

W życiu każda droga prowadzi do celu, a cel mamy jeden!

Jak się do nas dostać:

Samochodem


Z kierunku Gdańska prosimy kierować się na Żukowo, a następnie w kierunku Kościerzyny. Na wysokości Wieżycy prosimy skręcić na Szymbark. Jadąc prosto przez Szymbark kierujcie się Państwo na Gołubie. W Gołubiu prosimy jechać cały czas główną drogą. UWAGA!! ze względów administracyjnych jesteśmy adresowo na ul. Por. Dambka 4 – jeśli np. gps każe skręcić w lewo (w ulicę Por. Dambka) to prosimy jechać dalej prosto (ok. 400 m) i przed wjazdem do lasu prosimy skręcić w lewo (wjazd do ośrodka od ul. Sambora II, droga prowadzi w dół, przy wjeździe jest tablica informacyjna). Z kierunku Kościerzyny prosimy kierować się w kierunku Łeby. Po przejechaniu ok. 10 km w Stężycy prosimy skręcić pierwszą możliwą w prawo w kierunku Gołubia. Wjazd do ośrodka znajduje się na samym początku Gołubia (tablica informacyjna po lewej stronie drogi). Po 5 km zauważą Państwo jezioro po prawej stronie, prosimy zwolnić i przygotować się do skrętu w prawo. Skręt jest bardzo ostry i prosimy o rozważną jazdę i szybsze włączanie kierunkowskazu.

W naszym ośrodku posiadamy również stację ładowania dla samochodów elektrycznych!

podroz samochodem do waldour golubie
stacja ladowania samochodow elektrycznych golubie
podroz pociagiem do golubia

Jak się do nas dostać:

Pociągiem


Najlepsze połączenie kolejowe jest z Gdyni. Gołubie leży na trasie Gdynia – Kościerzyna i jest 2 stacją przed Kościerzyną. Aby wybrać najkorzystniejsze połączenie prosimy skorzystać z rozkładu PKP wpisując jako miejsce docelowe GOŁUBIE KASZUBSKIE.
Gości przyjeżdżających pociągiem odbieramy własnym transportem z dworca w Gołubiu w dniu przyjazdu oraz odwozimy w dniu zakończenia turnusu po uprzednim powiadomieniu

Jak się do nas dostać:

Samolotem


Najbliższe lotnisko znajduje się w Gdańsku (ok. 40 km). Jeśli życzą sobie Państwo organizujemy transport (koszt ok. 180 zł) z lotniska po uprzednim poinformowaniu nas o godzinie i numerze przylotu.

podroz samolotem do waldtour golubie

Gdzie się znajdujemy

Sprawdź dojazd na mapie