Odnowa Biologiczna

W naszym ośrodku ważnym aspektem jest również dbałość o ciało i utrzymanie go w jak najlepszej formie. Dlatego z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy strefę Odnowy Biologicznej, w której każdy z naszych kuracjuszy może oddać się w ręce profesjonalistów i poczuć troskę, opiekę i rozkosz z możliwości pielęgnowania ciała i ducha…


Masaże

Na terenie ośrodka pracuje trójka doświadczonych i oddanych swojej pracy masażystów
Wykonują masaż całościowy lub fragmentaryczny. Dobre efekty zdrowotne i wizualne przynosi seria 10 zabiegów połączona z 14-dniowym postem na płynach lub dietą warzywno-owocową.

Zapisy telefonicznie lub na miejscu:

 • Ewa Kacprzak

  Masażystka z 30-letnim stażem w zawodzie, a z nami od 14 lat. Kobieta, która nieustannie pogłębia swoja wiedzę w Polsce i poza jej granicami, nie boi się nowości i eksperymentów. Nieustannie wprowadza nowoczesne metody masażu i chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentami. Wykonuje masaż klasyczny, powięziowo-mięśniowy i akupresurę stóp.
  kontakt: 512 262 938

 • Aleksander Chmielewski

  Dyplomowany technik-masażysta z 6-letnim stażem, od 4 lat pracujący w naszym ośrodku. Jeszcze w tym roku czeka go obrona pracy magisterskiej na wydziale fizjoterapii. Aleksander specjalizuje się w masażu powięziowym, masażu tkanek głębokich oraz redukcji bólu i ograniczeń ruchowych. Jest certyfikowanym specjalistą popularnej na świecie metody FDM (innowacyjny sposób leczenia, w którym uważa się, iż niemal każdy uraz mięśniowo-szkieletowy wiąże się z co najmniej jedną z sześciu zmian patologicznych w tkance łącznej organizmu).
  kontakt: 537 462 007

 • Robert Dębicki

  Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi – wydziału rehabilitacji z gimnastyką kompensacyjno-korekcyjną i dyplomowany ratownik medyczny. 12 lat w zawodzie, 9 lat w naszym ośrodku, a wcześniej ceniony pracownik w znanej Klinice Rehabilitacji Kardiologicznej Neptun w Wieżycy. Robert wykonuje masaż klasyczny i masaż kamieniami bazaltowymi – w tym ostatnim jest wybitym specjalistą. Rozgrzany bazalt rozluźnia mięśnie, redukuje stany zapalne, wspomaga wydalanie toksyn i wody zewnątrzkomórkowej.
  kontakt: 606 144 291


Kosmetyczka

Gabinet Kosmetyczny Marioli Zaborowskiej

Mariola Zaborowska

Dyplomowana kosmetyczna, od 14 lat związana z naszym ośrodkiem. Specjalizuje się w manicure i pedicure oraz zabiegach podologicznych rozwiązujących problemy schorzeń paznokci. W gabinecie kosmetycznym Marioli Zaborowskiej można skorzystać też z zabiegów na ciało: oczyszczania twarzy metodą oxybrazji, masek algowych, mezoporacji i innych.

kontakt: 692 182 342